محصولات
جزئیات محصولات
خونه > محصولات >
سرور تاور دل PowerEdge T550 با دو پردازنده Intel Xeon Scalable، حافظه 64 گیگابایت DDR4 ECC RDIMM و 4 هارد دیسک SAS 4 ترابایتی 7.2K

سرور تاور دل PowerEdge T550 با دو پردازنده Intel Xeon Scalable، حافظه 64 گیگابایت DDR4 ECC RDIMM و 4 هارد دیسک SAS 4 ترابایتی 7.2K

MOQ: 1
قیمت: 300USD~800USD per piece
بسته بندی استاندارد: جعبه اصلی
دوره تحویل: 1 تا 7 روز
روش پرداخت: T/T، مانی گرام، کارت اعتباری، پی پال، وسترن یونیون، پول نقد، امانی؛
ظرفیت تامین: 50 عدد در روز
اطلاعات جزئیات
محل منبع
چین
نام تجاری
Dell
شماره مدل
T550
CPU:
Intel Xeon Silver 4310، 12 هسته ای، 2.1 گیگاهرتز
RAM:
64 گیگابایت DDR4 ECC RDIMM (2 × 32 گیگابایت)
ذخیره سازی:
4 × 4 ترابایت 7.2K SAS HDD
کارت RAID:
PERC H755
کارت شبکه:
دو پورت 1GbE
منبع تغذیه:
PSU اضافی 2 × 800 وات
وضعیت:
نو/بازسازی شده/استفاده شده
گارانتی:
سه سال
برجسته کردن:

دو پردازنده اینتل زئون مقیاس پذیر Dell PowerEdge T550

,

سرور برج 64 گیگابایتی DDR4 ECC RDIMM

,

سرور 4 × 4 ترابایت 7.2K SAS HDD Enterprise

توضیحات محصول
سرور برج Dell PowerEdge T550

محاسبات دو سوکت کلاس سازمانی بدون تنظیمات راک سنتی

درDell PowerEdge T550یک سرور برج دو سوکت 5U است که برای کسب و کارهایی طراحی شده است که نیاز به ظرفیت پردازش، حافظه، ذخیره سازی و گسترش قابل توجهی نسبت به یک پلت فرم برج سطح ابتدایی دارند.

ساخته شده در اطرافپردازنده های مقیاس پذیر Intel Xeon نسل سوم، T550 می تواند با یک یا دو CPU، تا 16 اسلات DDR4 RDIMM، معماری های ذخیره سازی متعدد و انتخاب گسترده ای از گزینه های گسترش PCIe پیکربندی شود.

چیزی که T550 را در بازار ثانویه بسیار مفید می کند، فقط سن یا مشخصات آن نیست.معماری سازمانی و انعطاف پذیری پیکربندی با هزینه قابل دسترس تر.

برای شرکت هایی که نیازی به آخرین نسل سرور ندارند اما هنوز به یک پلت فرم دو پردازنده جدی نیاز دارند،یک PowerEdge T550 به درستی پیکربندی شده می تواند تعادل جذابی بین توانایی سخت افزار و هزینه خرید فراهم کند.


چرا Dell PowerEdge T550 هنوز هم ارزش در نظر گرفتن دارد؟

نسل های جدیدتر سرورها به طور طبیعی پردازنده های جدیدتر و فناوری های حافظه را به همراه دارند.

اما جدیدترین پلتفرم به طور خودکار بهترین انتخاب برای هر پروژه نیست.

یک مشتری که یک خوشه مجازی سازی، پایگاه داده، محیط پشتیبان، سرور فایل یا برنامه GPU را اجرا می کند ممکن است بیشتر نگران باشد:

  • کل هزینه پروژه
  • تعداد هسته های CPU
  • ظرفیت حافظه
  • ظرفیت ذخیره سازی
  • عملکرد RAID
  • گسترش PCIe
  • سازگاری GPU
  • در دسترس بودن اجزای جایگزین در دراز مدت

اینجاست که T550 می تونه منطقی باشه.

به جای پرداخت هزینه برای نسل جدید فقط به این دلیل که جدیدتر است، مشتریان می توانند از T550 برای ساخت یکسرور بار کاری خاص در اطراف منابع آنها در واقع نیاز.

این پلتفرم از دو پردازنده مقیاس پذیر Intel Xeon نسل سوم با حداکثر 36 هسته در هر پردازنده پشتیبانی می کند.


Dell PowerEdge T550 در یک نگاه
  • سرور برج 5U
  • تاپردازنده های مقیاس پذیر 2 * 3rd Gen Intel Xeon
  • تا۳۶ هسته در هر پردازنده
  • 16 اسلات DDR4 ECC RDIMM
  • ظرفیت حافظه بزرگ برای مجازی سازی و پایگاه داده ها
  • تا 24 * 2.5 دیسک در پیکربندی پشتیبانی
  • تا 8 * 3.5 اینچ درایو
  • پیکربندی های هیبریدی HDD + NVMe در دسترس است
  • گزینه های کنترل کننده Dell PERC RAID
  • حداکثر 6 اسلات گسترش PCIe Gen4
  • تا 2 * 300W گرافیک گرافیک دوگانه و یا 5 * 70W گرافیک گرافیک یکگانه
  • شبکه های دوگانه 1GbE
  • Dell iDRAC9 مدیریت از راه دور
  • گزینه های منبع برق متناوب گرم



یک سرور برج در اطراف حجم کار ساخته شده است

T550 برای هر مشتری طراحی نشده است.

قدرت آن در تعداد راه هایی است که می توان پلتفرم را جمع کرد.

یک مشتری ذخیره سازی سنگین ممکن است هشت هارد دیسک 3.5 اینچی را ترجیح دهد.

یک مشتری مجازی سازی ممکن است چندین SSD 2.5 اینچی را ترجیح دهد.

یک بار کار مختلط ممکن است از هارد دیسک های بزرگ برای ظرفیت به علاوه NVMe SSD برای برنامه های کاربردی فعال بهره مند شود.

یک پروژه GPU ممکن است نیاز به یک پیکربندی کاملاً متفاوت از انرژی و حرارتی داشته باشد.

این باعث می شود که T550 به ویژه براییکپارچه سازان سیستم، توزیع کنندگان فناوری اطلاعات و فروشندگان دیگرکه به یک پلت فرم سرور نیاز دارند که می تواند با نیازهای مختلف مشتری سازگار شود.


پردازنده های مقیاس پذیر دوگانه اینتل Xeon

PowerEdge T550 ازدو پردازنده Intel Xeon Scalable نسل سوم، با حداکثر 36 هسته در هر پردازنده

مشتریان لزوما نیازی به شروع با دو CPU ندارند.

برای بار کاری متوسط، یک پردازنده می تواند هزینه اولیه سخت افزار را کاهش دهد در حالی که سوکت دوم را برای گسترش مناسب در آینده در دسترس قرار می دهد،به شرطی که پیکربندی نهایی از مسیر ارتقاء مورد نظر پشتیبانی کند..

برای بار سنگین تر، دو CPU منابع پردازش اضافی را برای:

  • ماشین های مجازی
  • بار کاری پایگاه داده
  • تحلیل داده ها
  • برنامه های کاربردی شرکت
  • ادغام سرور
  • برنامه های پشتیبانی شده از GPU
  • خدمات با مبادله بالا

CPU مناسب باید با توجه به نیازهای برنامه انتخاب شود نه اینکه فقط پردازنده با بیشترین تعداد هسته را انتخاب کنید.


DDR4 ECC RDIMM: ظرفیت قبل از فروش

T550 ارائه می دهد16 اسلات DDR4 DIMMو از حافظه ثبت شده ECC پشتیبانی می کند.

اسناد دِل سرعت حافظه را تا3200 متری/ ثانیهو ظرفیت RDIMM بزرگ، باعث می شود که این پلت فرم برای برنامه های کاربردی حافظه فشرده مناسب باشد.

این به ویژه برای مجازی سازی مربوط است.

به عنوان مثال، اگر یک شرکت بخواهد چندین سرور فیزیکی را به یک T550 ترکیب کند، حافظه ممکن است قبل از عملکرد CPU، منبع محدود کننده باشد.

بنابراین یک پیکربندی عملی مجازی سازی T550 می تواند اولویت بندی کند:

128GB → 256GB → 512GB

بسته به تعداد و اندازه ماشین های مجازی.

هیچ مزیت در نصب 1TB RAM وجود ندارد، فقط به این دلیل که پلت فرم می تواند آن را پشتیبانی کند، اگر حجم کار فقط به 128GB نیاز داشته باشد.

این یکی از دلایلی است که ما توصیه می کنیم که T550 را در محیط کاربردی واقعی اندازه گیری کنیم.


گزینه های ذخیره سازی: ظرفیت، سرعت یا هر دو؟

ذخیره سازی جایی است که T550 انعطاف پذیر می شود.

دل چندین پیکربندی درایو جلو را فهرست می کند، از جمله:

  • تا 8 * 2.5 اینچ درایوهای SAS / SATA
  • تا 16 * 2.5 اینچ درایوهای SAS / SATA
  • تا 24 * 2.5 اینچ درایوهای SAS / SATA
  • تا 8 * 3.5 اینچ درایوهای SAS / SATA HDD / SSD
  • تا 8 * 3.5 اینچ هارد دیسک + 8 * 2.5 اینچ NVMe SSD


این امر به مشتریان آزادی بیشتری نسبت به یک سرور ساده "تمام SSD" یا "تمام HDD" می دهد.


T550 با هارد دیسک های بزرگ ظرفیت

یک T550 با هارد دیسک های 3.5 اینچی SAS / SATA یک گزینه منطقی است زمانی که ظرفیت ذخیره سازی مهم تر از تاخیر بسیار کم است.

کاربردهای معمول عبارتند از:

  • مخازن پشتیبان
  • سرورهای فایل
  • ذخیره سازی نظارت
  • آرشیو رسانه ها
  • داده های مهندسی
  • مجموعه داده های تحقیقاتی
  • بایگانی های تجاری بلند مدت

برای این حجم کار، صرف کل بودجه در SSD ها ممکن است کارآمدترین رویکرد نباشد.


T550 با SSD های شرکت

برای پایگاه داده ها، مجازی سازی و برنامه های I / O بالا، SSD های 2.5 اینچی می توانند دسترسی ذخیره سازی بسیار سریعتر را فراهم کنند.

پیکربندی های مبتنی بر SSD به ویژه برای:

  • پایگاه داده های SQL
  • سیستم های ERP
  • سیستم عامل های CRM
  • ذخیره سازی ماشین مجازی
  • سرورهای برنامه
  • بار کاری سنگین تراکنش

T550 هائیبرید HDD + NVMe Storage

یکی از پیکربندی های جالب تر T550 ترکیبی از هارد دیسک های بزرگ با SSD NVMe است.

به عنوان مثال:

8 * 3.5 اینچ HDD + 4 * 2.5 اینچ NVMe SSD

می تواند بار کار را به طور منطقی جدا کند:

  • هارد دیسک → داده های عمده
  • NVMe → برنامه های فعال
  • NVMe → مخزن داده VM
  • NVMe → بار کار پایگاه داده یا کش

ترکیب دقیق پشتیبانی شده بستگی به شاسی ، backplane ، riser و پیکربندی انتخاب شده دارد. دِل پیکربندی هایی را که از هارد دیسک های 3.5 اینچی و SSD های NVMe 2.5 اینچی پشتیبانی می کنند ، مستند می کند.


RAID و حفاظت از داده ها

PowerEdge T550 از طیف گسترده ای از کنترل کننده های ذخیره سازی Dell پشتیبانی می کند، از جملهPERC H355, H745, H755 و H755N، و همچنین گزینه های HBA.

سطوح مختلف RAID را می توان بسته به برنامه انتخاب کرد.

حمله 1

مفید برای سیستم عامل یا حجم داده های کسب و کار کوچک که در آن افزونه درایو مهم است.

حمله 5

یک سازش عملی بین ظرفیت قابل استفاده و افزوده برای ذخیره سازی چند درایو.

RAID 6

مناسب تر برای آرایه های HDD بزرگتر که در آن محافظت در برابر شکست های چندین درایو مهم است.

RAID 10

یک گزینه قوی برای بار کاری که نیاز به افزوده و عملکرد ذخیره سازی بالا دارد.

کنترل کننده RAID باید با نوع درایو و حجم کار انتخاب شده مطابقت داشته باشد به جای اینکه کارت RAID را به عنوان یک جزء جداگانه در نظر گرفته شود.


گسترش GPU برای بار کاری تخصصی

T550 بيشتر از يه سرور پرونده يا ديتابيس معموليه

دِل پشتیبانی را برای حداکثردو گرافیک پردازنده NVIDIA A40 با عرض دو برابر 300W یا پنج شتاب دهنده NVIDIA T4 با عرض یک برابر 70W، بسته به پیکربندی

این به پلت فرم نقش در بار کاری تخصصی مانند:

  • نتیجه گیری AI
  • یادگیری ماشین
  • دید کامپیوتری
  • تحلیل داده ها
  • برنامه های کاربردی شتاب دهنده GPU
  • تجسم حرفه ای

پیکربندی GPU نیاز به بررسی دقیق منابع برق، خنک کننده، افزایش و پیکربندی شاسی دارد.

به همین دلیل، یک T550 مجهز به GPU باید به عنوان یک سیستم کامل پیکربندی شود، نه اینکه یک GPU به یک پیکربندی موجود بدون بررسی سازگاری اضافه شود.


شش اسلات PCIe Gen4 برای گسترش

T550 از تاشش اسلات گسترش PCIe Gen4، فراهم کردن فضا برای سخت افزار اضافی فراتر از پیکربندی استاندارد سرور.

دستگاه های گسترش احتمالی شامل:

  • آداپتورهای شبکه 10GbE / 25GbE
  • HBAهای کانال فیبر
  • کنترل کننده های اضافی RAID
  • آداپتورهای ذخیره سازی
  • شتاب دهنده های GPU
  • کارت های تخصصی PCIe

برای یکپارچه سازان سیستم، این امر به ویژه مفید است زیرا همان سرور پایه را می توان به پروژه های مشتری بسیار متفاوت تطبیق داد.


مدیریت از راه دور شرکت با iDRAC9

T550 شاملDell iDRAC9برای نظارت و مدیریت از راه دور سخت افزار.

مدیران می توانند وضعیت سیستم را نظارت کنند، وضعیت سخت افزار را بررسی کنند، هشدارهای را بررسی کنند و بدون دسترسی فیزیکی به سرور، عملکردهای مدیریت از راه دور را انجام دهند.

این پلت فرم همچنین با ابزارهای Dell OpenManage و محیط های مدیریت شخص ثالث ادغام می شود.

برای سازمان هایی که سرورهای خود را در شعبه ها یا مکان هایی بدون پرسنل اختصاصی IT اداره می کنند، مدیریت از راه دور می تواند بازدیدهای غیر ضروری در محل را کاهش دهد.


طراحی شده برای زیرساخت های شرکت در محل

T550 از یکشاسی برج 5U، با ابعاد تقریبا 459 میلی متر با عرض 200 میلی متر و عمق 680.5 میلی متر با فریز.

اندازه آن در مقایسه با یک سرور برج سطح ورودی قابل توجه است، اما این حجم فیزیکی فضای مورد نیاز را برای:

  • درایو های بیشتر
  • ظرفیت خنک کننده بیشتر
  • چند پردازنده
  • تنظیمات حافظه بزرگ
  • گسترش PCIe
  • شتاب دهنده های GPU
  • منابع برق اضافی

به عبارت دیگر، اندازه T550 بخشی از عملکرد آن است.


گزینه های منبع برق برای پیکربندی های مختلف

T550 ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از پیکربندی های منبع برق، از جملهگزینه های 600W، 700W، 800W، 1100W، 1400W، 1800W و 2400W، بسته به نوع ورودی و پیکربندی سیستم.

یک سرور ذخیره سازی اساسی به وضوح به همان ظرفیت PSU به عنوان یک سیستم دو-CPU با چندین GPU نیاز ندارد.

این یک منطقه دیگر است که در آن تنظیم مناسب اهمیت دارد.

برای مشتریانی که T550 را برای یک GPU یا پروژه با عملکرد بالا خریداری می کنند، توصیه می کنیم تایید کنید:

  • TDP پردازنده
  • تعداد پردازنده ها
  • مدل GPU
  • مقدار GPU
  • تعداد درایو
  • ظرفیت PSU
  • پیکربندی خنک کننده

قبل از اينکه سفارش رو به اتمام برسونيم


مشخصات فنی Dell PowerEdge T550
دسته بندی مشخصات
مدل Dell PowerEdge T550
نوع سرور سرور برج شرکت
فاکتور فرم برج 5U
پردازنده تا 2 * 3rd Gen Intel Xeon مقیاس پذیر
حداکثر هسته CPU تا ۳۶ هسته در هر پردازنده
حافظه DDR4 ECC RDIMM
اسلات های حافظه 16 * DDR4 DIMM
سرعت حافظه تا 3200 متری/ ثانیه
ذخیره سازی هارد دیسک SAS / SATA، SSD SAS / SATA، SSD NVMe
گزینه های درایو تا 24 * 2.5 "یا 8 * 3.5" بسته به شاسی
ذخیره سازی هیبریدی تا 8 * 3.5 "HDD + 8 * 2.5 "NVMe
کنترل کننده های RAID PERC H355 / H745 / H755 / H755N و دیگران
ذخیره سازی بوت گزینه های BOSS-S2 / دو ماژول SD
شبکه 2 * 1GbE LOM
OCP گسترش شبکه OCP 3.0
PCIe تا 6 * PCIe Gen4
پشتیبانی از GPU تا 2 * 300W DW یا 5 * 70W SW GPU
مدیریت از راه دور Dell iDRAC9
خنک کننده خنک کننده هوا
منبع برق گزینه های 600W2400W بسته به پیکربندی
سیستم عامل ویندوز سرور / لینوکس / VMware و سیستم عامل های پشتیبانی شده
امنیت گزینه های Secure Boot / Silicon Root of Trust / TPM
شاسی برج
ابعاد تقریباً 459 * 200 * 680.5 میلی متر

مشخصات با توجه به شاسی، CPU، پیکربندی درایو، رزر، GPU و انتخاب PSU متفاوت است.


کي بايد يه Dell PowerEdge T550 رو در نظر بگيره؟
فروشنده های فناوری اطلاعات

T550 برای فروشندگان مفید است زیرا یک پلت فرم می تواند در بسیاری از پیکربندی های مختلف ارائه شود.

یک مشتری با بودجه محدود می تواند یک پیکربندی واحد پردازنده را خریداری کند.

یک مشتری مجازی سازی می تواند به دو سی پی یو و حافظه بیشتر حرکت کند.

یک مشتری ذخیره سازی می تواند اولویت HDD های 3.5 اینچی را داشته باشد.

یک مشتری GPU می تواند پیکربندی مناسب شتاب دهنده را انتخاب کند.


یکپارچه سازان سیستم

برای یکپارچه سازان سیستم، T550 یک پایه سخت افزاری انعطاف پذیر برای پروژه های سفارشی فراهم می کند.

به جای حفظ سیستم عامل های سرور کاملاً متفاوت برای هر برنامه، یکپارچه سازان می توانند راه حل های متعدد را در اطراف یک شاسی یکسان بسازند.


شرکت های کوچک و متوسط

کسب و کارهایی که به منابع بیشتری نسبت به یک سرور برج سطح ورودی نیاز دارند اما نمی خواهند یک محیط مبتنی بر قفسه بسازند می توانند T550 را در نظر بگیرند.

کاربردهای معمول عبارتند از:

  • ERP
  • CRM
  • پایگاه داده
  • مجازی سازی
  • پشتیبان گیری
  • ذخیره سازی فایل
  • اطلاعات تجاری
  • تحلیل داده ها

T550 برای مجازی سازی: جایی که منطقی است

مجازی سازی یکی از قوی ترین موارد استفاده برای T550 است.

یک پیکربندی با دو پردازنده مقیاس پذیر Xeon و مقدار زیادی حافظه DDR4 RDIMM می تواند چندین سرویس را در یک پلت فرم فیزیکی واحد جمع کند.

به عنوان مثال، یک T550 ممکن است میزبان:

  • VM سرور ویندوز
  • VM برنامه لینوکس
  • VM پایگاه داده
  • سرور فایل VM
  • نظارت بر VM
  • VM مدیریت پشتیبان گیری

تعداد دقیق ماشین های مجازی به شدت به استفاده از CPU، تخصیص RAM و عملکرد ذخیره سازی بستگی دارد.

به همین دلیل، پروژه های مجازی سازی باید با توجه بهتعداد VM ها و پروفایل بار کاری، نه فقط مدل سرور.


T550 برای پشتیبان گیری و ذخیره سازی با ظرفیت بالا

نه همه پروژه های ذخیره سازی نیاز به NVMe دارند.

اگر هدف اصلی حفظ مقادیر زیادی از داده ها با هزینه معقول باشد، پیکربندی 3.5 اینچی T550 می تواند انتخاب بهتری باشد.

یک T550 متمرکز بر ذخیره سازی می تواند با چندین هارد دیسک با ظرفیت بالا و یک کنترلگر RAID مناسب مجهز شود، ایجاد یک بستر متمرکز برای:

  • پشتیبان گیری
  • آرشیو
  • اشتراک گذاری فایل
  • نظارت
  • ذخیره سازی رسانه
  • مجموعه داده های مهندسی

این یکی از زمینه هایی است که در آن شاسی برج بزرگ T550 به جای یک معایب، به یک مزیت تبدیل می شود.


پیکربندی های جدید، بازسازی شده و سفارشی T550

از آنجا که PowerEdge T550 یک پلت فرم سازمانی شناخته شده است، می تواند به ویژه برای خریداران مقایسه جذاب باشدگزینه های سرور جدید، بازسازی شده، استفاده شده یا سفارشی.

مهم ترین نکته این نیست که آیا یک سرور "نوی" است یا "استفاده شده".

خریداران همچنین باید:

  • تولید پردازنده
  • مقدار RAM
  • نوع رم
  • سلامت راننده
  • کنترل کننده RAID
  • پیکربندی PSU
  • مجوز iDRAC
  • سازگاری GPU
  • تضمین
  • پیکربندی کلی

یک T550 به درستی آزمایش شده و به درستی پیکربندی شده می تواند یک گزینه عملی برای پروژه هایی باشد که سخت افزار آخرین نسل اجباری نیست.


پرسش های مکرر
آیا Dell PowerEdge T550 یک سرور برج است؟

بله، پاور اِج تي 550سرور برج 5Uطراحی شده برای بارهای کاری سازمانی خارج از یک محیط راک سنتی.

ديل تي 550 چندتا سي پي يو پشتیبانی ميکنه؟

T550 از تادو پردازنده Intel Xeon Scalable نسل سوم.

T550 چقدر حافظه حافظه رو تحمل ميکنه؟

سرور ارائه می دهد16 اسلات RDIMM DDR4اسناد فنی دِل ظرفیت RDIMM زیادی را فهرست می کند، با مشخصات مختلف منتشر شده بسته به تجدید نظر و پیکربندی اسناد.

آیا دِل تی ۵۵۰ از هارد دیسک های ۳.۵ اینچی پشتیبانی می کند؟

بله. پیکربندی های پشتیبانی شده شامل تادرایوهای 8 * 3.5 اینچی SAS/SATA.

T550 مي تونه چند تا درايو رو پشتيباني کنه؟

بسته به شاسی، T550 می تواند تادرایوهای 24 * 2.5 اینچهمچنین پیکربندی های ترکیبی با هارد دیسک های 3.5 اینچی و SSD NVMe 2.5 اینچی نیز در دسترس هستند.

آیا Dell PowerEdge T550 از NVMe پشتیبانی می کند؟

بله، تشكيلات شاسي انتخاب شده از SSD هاي 2.5 اينچي NVMe، از جمله تشكيلات هيبريد HDD + NVMe، پشتیبانی مي كنند.

آیا T550 می تواند GPU را پشتیبانی کند؟

آره. بسته به پیکربندی، دِل پشتیبانی از دو گِپِو دو گِپِی 300 وات یا پنج گِپِو یک گِپِی 70 وات را مشخص می کند.

آیا T550 از VMware پشتیبانی می کند؟

T550 برای بار های کاری مجازی سازی سازمانی طراحی شده است و از سیستم عامل های اصلی سرور و محیط های مجازی سازی که مشمول ماتریس سازگاری سخت افزاری / نرم افزاری خاص هستند ، پشتیبانی می کند.

آیا Dell T550 دارای iDRAC9 است؟

بله، T550 شاملDell iDRAC9و از ابزارهای مدیریت Dell OpenManage پشتیبانی می کند.

آیا T550 برای یک سرور پایگاه داده خوب است؟

بله. معماری دو سوکت CPU، ظرفیت بزرگ DDR4 RDIMM و ذخیره سازی انعطاف پذیر SSD / NVMe آن را برای بسیاری از محیط های پایگاه داده مناسب می کند.

آیا دِل تی ۵۵۰ برای یک فایل سرور خوب است؟

بله، ساختار ذخیره سازی 3.5 اینچی باعث می شه که این دستگاه برای مشتریانی که ترجیح می دهند ظرفیت بیشتری داشته باشند، مناسب باشه

آیا T550 هنوز ارزش خرید را دارد؟

برای مشتریانی که به آخرین نسل CPU و حافظه نیاز ندارند، T550 می تواند جذاب باشد زیرا معماری دو سوکت آن،ظرفیت ذخیره سازی بزرگ و قابلیت های گسترش PCIe / GPU می تواند عملکرد قابل توجهی را با هزینه خرید پایین تر از سیستم عامل های جدید ارائه دهد.


ساخت Dell PowerEdge T550 در اطراف پروژه خود را

T550 نباید با انتخاب بزرگ ترین CPU موجود، گران ترین کارت RAID و بیشترین رم ممکن پیکربندی شود.

سوال بهتر اينه که:

سرور در واقع چه کاری انجام می دهد؟

برای یک سرور پشتیبان، ظرفیت هارد دیسک ممکن است مهم ترین باشد.

برای مجازی سازی، حافظه و هسته CPU ممکن است اولویت باشد.

برای یک پایگاه داده، تاخیر ذخیره سازی و حافظه می تواند مهم تر شود.

برای بارهای کاری هوش مصنوعی یا GPU، قدرت، خنک سازی و پیکربندی PCIe باید با هم در نظر گرفته شوند.

ما سفارشی ارائه می دهیمDell PowerEdge T550پیکربندی برای فروشندگان، توزیع کنندگان، یکپارچه سازان سیستم و کاربران نهایی IT.

گزینه های موجود می تواند شامل:

  • پردازنده های مقیاس پذیر اینتل Xeon
  • DDR4 ECC RDIMM
  • هارد دیسک SATA
  • هارد دیسک SAS
  • اس اس دی SATA
  • SSD SAS
  • SSD NVMe
  • کنترل کننده های PERC RAID
  • BOSS-S2
  • 1GbE / آداپتورهای شبکه پرسرعت
  • شتاب دهنده های GPU
  • منابع برق اضافی
  • گزینه های iDRAC9
  • ریل ها و لوازم جانبی
  • گزینه های ویندوز سرور / لینوکس

به ما CPU مورد نیاز، RAM، ظرفیت ذخیره سازی، نیاز GPU یا بودجه هدف ارسال کنید، و ما می توانیم پیکربندی T550 را بر اساس حجم کاری واقعی شما توصیه کنیم.


درخواست نقل قول

دنبال بهترین قیمت میگردی؟

امروز با تیم فروش ما تماس بگیرید

  • تنظیمات سرور سفارشی
  • تخفیف حجم
  • راه حل های حمل و نقل جهانی
  • تحویل سریع از انبار
  • مشاوره فنی حرفه ای
Sales manager contact information for server solutions and technical support Additional contact details and customer support information