produkty
szczegółowe informacje o produktach
Do domu > produkty >
Serwer Tower Dell PowerEdge T560 z 64 GB pamięci DDR5 ECC RDIMM, procesorem Intel Xeon Silver 4510 i redundantnym zasilaczem 1100W

Serwer Tower Dell PowerEdge T560 z 64 GB pamięci DDR5 ECC RDIMM, procesorem Intel Xeon Silver 4510 i redundantnym zasilaczem 1100W

MOQ: 1
Cena: 800USD~2100USD per piece
Standardowe opakowanie: Oryginalne pudełko
Okres dostawy: 1 ~ 7 dni
Metoda płatności: T/T, , karta kredytowa, PayPal, Western Union, gotówka, depozyt;
Wydajność dostaw: 50 sztuk dziennie
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia
Chiny
Nazwa handlowa
Dell
Numer modelu
T560
Procesor:
Intel Xeon Silver 4510, 12 rdzeni, 2,4 GHz
BARAN:
64 GB pamięci DDR5 ECC RDIMM (2 × 32 GB)
Składowanie:
Dysk twardy SAS 2 × 4 TB 7,2 tys. obr. + dysk SSD 2 × 960 GB
Karta RAID:
PERC H755
karta sieciowa:
Dwuportowy 1GbE
Zasilanie:
Nadmiarowy zasilacz 1100 W (2 × 1100 W)
Stan:
Nowy
Gwarancja:
trzy lata
Podkreślić:

Serwer wieżowy 64 GB DDR5 ECC RDIMM

,

Serwer korporacyjny Intel Xeon Silver 4510

,

Nadmiarowy zasilacz Dell PowerEdge T560 o mocy 1100 W

Opis produktu
Dell PowerEdge T560 Tower Server
Wydajność przedsiębiorstwa z dwoma gniazdkami w elastycznej platformie wieżowej

W sprawieDell PowerEdge T560jest to serwer wieżowy o podwójnym gniazdku 4,5U zbudowany dla organizacji, które potrzebują większej mocy obliczeniowej, pojemności pamięci, przepustowości pamięci i przestrzeni rozszerzeniowej niż konwencjonalny serwer biurowy.

W przeciwieństwie do podstawowego serwera wieży zaprojektowanego głównie do udostępniania plików i codziennych aplikacji biznesowych, T560 jest ustawiony znacznie bliżej platformy infrastruktury przedsiębiorstwa.podwójny procesor Intel Xeon Scalable, pamięć DDR5 RDIMM, pamięć HDD o dużej pojemności, dyski SSD SAS, napędy NVMe i przyspieszacze GPUw jednym podwoziu.

Dzięki temu PowerEdge T560 jest szczególnie interesujący dla firm prowadzących własną infrastrukturę IT poza tradycyjnym centrum danych, w tymhostach wirtualizacyjnych, serwerach baz danych, platformach analitycznych, środowiskach chmury prywatnej, systemach zapasowych i obciążeniach roboczych inferencji AI.

Prawdziwą zaletą T560 nie jest tylko liczba procesorów.Daje to przedsiębiorstwom możliwość zbudowania serwera na podstawie aktualnego obciążenia pracą, pozostawiając jednocześnie znaczące możliwości rozwoju na jutro..


Dlaczego wybrać PowerEdge T560?

Częstym pytaniem przy wyborze między serwerem rackowym a serwerem wieżowym jest to, czy podwozie wieży może obsługiwać obciążenia robocze przedsiębiorstwa.

T560 jest zaprojektowany specjalnie dla tej luki.

Zapewnia możliwości przetwarzania, pamięci, przechowywania i rozszerzania PCIe oczekiwane od nowoczesnego serwera korporacyjnego, zachowując przy tym wzór wieży, który można łatwiej wdrożyć w biurze,lokalizacja oddziału, laboratorium, studio lub serwer lokalny.

T560 obsługuje dodwa procesory Intel Xeon Scalable czwartej generacji z maksymalnie 32 rdzeniami na procesor, lub dodwa procesory Intel Xeon skalowalne 5. generacji z maksymalnie 28 rdzeniami na procesorJego 16 gniazd DDR5 DIMM obsługuje zarejestrowaną pamięć ECC, a obecne specyfikacje Dell zawierają do 1,5 TB pojemności RDIMM.

Dla klientów, którzy potrzebują serwera, który może wykraczać poza podstawową konfigurację jednego procesora, T560 jest praktyczną platformą długoterminową.


Dell PowerEdge T560 Najważniejsze
Dualna architektura skalowalna Intel Xeon

T560 obsługuje dwa procesory Intel Xeon Scalable, umożliwiając klientom budowę konfiguracji od stosunkowo ekonomicznego serwera z jednym procesorem do systemu z dwoma procesorami o dużej liczbie rdzeni.

Konfiguracja pojedynczego procesora może być odpowiednia, gdy natychmiastowe obciążenie nie uzasadnia drugiego procesora.z zastrzeżeniem wybranej konfiguracji i wymogów platformy.

Pamięć DDR5 ECC RDIMM

T560 wykorzystujePamięć ECC zarejestrowana w DDR5z 16 gniazdkami DIMM.

Platforma obsługuje szybkości pamięci do4800 MT/s z procesorami Intel Xeon Scalable 4th Geni do5200 MT/s z procesorami 5. pokoleniaObecne specyfikacje Dell zawierają maksymalną pojemność RDIMM do1.5TB.

Daje to T560 wystarczającą ilość przestrzeni pamięci do wirtualizacji, baz danych, analizy i aplikacji korporacyjnych wymagających dużej ilości pamięci.

Magazyny, które można zbudować wokół obciążenia pracą

Przechowywanie to jeden z najważniejszych powodów, by rozważyć T560.

W zależności od wybranego podwozia i podwozia platforma może obsługiwać konfiguracje obejmujące:30,5-calowe dyski twardych SAS/SATA, 2,5-calowe dyski SAS/SATA i NVMe SSD.

Dell wymienia konfiguracje obsługujące dyski o pojemności do 12 * 3,5 cala, do 24 * 2,5 cala lub kombinację 3,5 cala dysków twardych i 2,5 cala NVMe SSD.

Oznacza to, że ta sama platforma T560 może być skonfigurowana bardzo różnie:

Skupione na pojemności:
Dysk twardy o dużej pojemności SATA/SAS do tworzenia kopii zapasowych, archiwów i dużych zestawów danych.

Skupione na wydajności:
Napędy SSD lub napędy NVMe dla baz danych i aplikacji o wysokim poziomie I/O.

Wyważone:
Dysk twardy do masowego przechowywania danych oraz dyski SSD/NVMe do systemów operacyjnych, maszyn wirtualnych lub często dostępnych danych.


Konfiguracje pamięci masowej dla różnych potrzeb biznesowych
Serwer HDD o dużej pojemności

Dla klientów, których priorytetem jest pojemność pamięci masowej, a nie maksymalny IOPS, T560 z wieloma dyskami twardymi przedsiębiorstwa może stanowić praktyczne rozwiązanie kosztowe na terabajt.

Typowe zastosowania obejmują:

  • Repozytorium kopii zapasowych
  • Serwery plików
  • Przechowywanie wideo nadzoru
  • Archiwa mediów
  • Dane techniczne
  • Repozytorium dokumentów
  • Długoterminowe przechowywanie danych biznesowych
Serwer bazy danych SSD

Konfiguracja wykorzystująca SSD SAS lub SATA może zmniejszyć opóźnienie pamięci masowej i poprawić szybkość reagowania aplikacji.

Ten rodzaj konfiguracji lepiej nadaje się do:

  • Bazy danych SQL
  • Systemy ERP
  • Aplikacje CRM
  • Przetwarzanie transakcji
  • Maszyny wirtualne
  • Aplikacje kluczowe dla biznesu
Hybrydowy dysk twardy + konfiguracja NVMe

Dla firm, które potrzebują zarówno pojemności, jak i prędkości, T560 można skonfigurować z dużymi dyskami twardymi wraz z dyskami SSD NVMe.

Na przykład dyski twarde mogą przechowywać duże zestawy danych, podczas gdy napędy NVMe są używane do często dostępnych obciążeń roboczych, danych aplikacyjnych lub wirtualizacji.

Dokładna kombinacja napędu zależy od wybranej podwozia i tylnej płaszczyzny T560.


Zbudowany do wirtualizacji

PowerEdge T560 jest silnym kandydatem do wirtualizacji, ponieważ platforma łączy w sobie wiele gniazd CPU, dużą pojemność pamięci i rozległe opcje pamięci masowej.

Konfiguracja T560 skoncentrowana na wirtualizacji może przydzielać rdzenie procesora i pamięć do wielu maszyn wirtualnych przy użyciu pamięci SSD lub NVMe do obciążeń roboczych wymagających szybszego dostępu do dysku.

Typowe środowiska wirtualizacji obejmują:

  • VMware ESXi
  • Microsoft Hyper-V
  • Wirtualizacja oparta na systemie Linux
  • Infrastruktura chmury prywatnej
  • Środowiska rozwoju i testowania
  • Wirtualna infrastruktura biurowa

W przypadku projektów wirtualizacji zalecamy wybór procesora, pojemności pamięci RAM, układu pamięci masowej i kontrolera RAID jako kompletnego systemu, a nie wybieranie każdego komponentu niezależnie.


GPU-Ready Tower Server dla AI i obciążeń zawodowych

Jedną z najbardziej wyróżniających cech T560 jest możliwość rozszerzania procesora graficznego.

Platforma może wspieraćdo dwóch 300W GPU o podwójnej szerokości lub do sześciu 75W GPU o jednej szerokości, w zależności od konfiguracji.

Dzięki temu T560 jest bardziej wszechstronny niż konwencjonalny serwer biurowy.

Potencjalne obciążenia pracą obejmują:

  • Wniosek AI
  • Rozwój uczenia maszynowego
  • Wizja komputerowa
  • Analiza danych
  • Aplikacje przyspieszone przez GPU
  • Profesjonalna wizualizacja
  • Obciążenia inżynieryjne i naukowe

W przypadku projektów GPU przed zamówieniem należy rozważyć łącznie zasilanie, konfigurację termiczną, alokację gniazd PCIe i wymiary GPU.


Rozszerzenie PCIe bez przeniesienia się na serwer rackowy

T560 zapewnia znaczną zdolność rozszerzenia PCIe dla platformy wieży.

Aktualna lista specyfikacji Dell dosześć gniazd PCIe, w tym gniazda Gen5 i Gen4, w zależności od konfiguracji.

Umożliwia to klientom dodanie takich komponentów jak:

  • Adaptory sieciowe dużych prędkości
  • Adaptory kanału światłowodowego
  • Kontrolery magazynowania
  • Akceleratory GPU
  • Dodatkowe karty rozszerzające
  • Specjalistyczne akceleratory obciążeń pracy

Dla organizacji, które oczekują, że ich wymagania dotyczące infrastruktury zmienią się z czasem, ta możliwość rozszerzenia może być bardziej wartościowa niż po prostu zakup najwyższej konfiguracji procesora od pierwszego dnia.


Zarządzanie serwerem zdalnym z Dell iDRAC9

T560 obejmuje:Dell iDRAC9dla zdalnego zarządzania.

Administratorzy mogą monitorować stan serwera, sprawdzać stan sprzętu, zarządzać oprogramowaniem układowym i wykonywać zdalną administrację bez fizycznego bycia obok maszyny.

Platforma integruje się również z narzędziami Dell OpenManage do scentralizowanego zarządzania infrastrukturą.OpenManage Mobile i integracje z platformami, w tym VMware vCenter, Microsoft System Center i Windows Admin Center.

W przypadku firm obsługujących serwery w wielu biurach lub lokalizacjach zdalne zarządzanie może znacznie zmniejszyć potrzebę interwencji na miejscu.


Projektowanie serwera przedsiębiorstwa przyjaznego dla biura

T560 to4Serwer wieży.5U, o wysokości około 464 mm z stopami, szerokości 200 mm i głębokości 678,2 mm z ramką.

Jego czynnik kształtu wieży może być przydatny, gdy tradycyjna instalacja stoiska jest niewygodna lub niepotrzebna.

Zamiast instalować serwer rackowy w dedykowanej szafce rackowej, przedsiębiorstwa mogą wdrożyć T560 w odpowiednim pomieszczeniu serwerowym, obszarze IT biurowym lub środowisku oddziału.

Podwozie obsługuje również wiele konfiguracji wentylatorów chłodzących, aby uwzględnić różne wymagania dotyczące obciążenia pracą.


Bezpieczeństwo i ochrona infrastruktury

Bezpieczeństwo serwera firmy zaczyna się przed uruchomieniem systemu operacyjnego.

T560 zawiera technologie bezpieczeństwa firmy Dell, w tym:

  • Bezpieczne uruchomienie
  • Silikonowy korzeń zaufania
  • Firmware podpisane kryptograficznie
  • Bezpieczne usuwanie
  • Weryfikacja zabezpieczonego elementu
  • TPM 2.0
  • Wsparcie szyfrowania danych w stanie spoczynku
  • Zablokowanie systemu z odpowiednią licencją iDRAC

Funkcje te pomagają organizacjom ustanowić bardziej kontrolowany cykl życia serwera od wdrożenia przez obsługę i konserwację.


Specyfikacje techniczne Dell PowerEdge T560
Kategoria Specyfikacja
Model Dell PowerEdge T560
Rodzaj serwera Enterprise Tower Server
Wskaźnik kształtu 4Wieża.5U
Procesor Do 2 * 4 lub 5 generacji procesorów Intel Xeon skalowalnych
Wsparcie procesora czwartej generacji Do 32 rdzeni na procesor
Wsparcie procesora 5 generacji Do 28 rdzeni na procesor
Zestaw chipów Intel C741
Pamięć DDR5 ECC RDIMM
Gniazda pamięci 16 * DDR5 DIMM
Maksymalna pamięć Do 1,5 TB RDIMM
Prędkość pamięci Do 4800 MT/s w przypadku 4 generacji / 5200 MT/s w przypadku 5 generacji
Przechowywanie SAS / SATA HDD, SAS / SATA SSD, NVMe SSD
Maksymalne opcje napędu Do 12 * 3,5 "lub do 24 * 2,5", w zależności od konfiguracji
Kontrolery RAID Opcje PERC H965i, H755N, H755, H355 i HBA
Zbiórka BOSS-N1 z 2 * M.2 NVMe SSD, w zależności od konfiguracji
Sieć 2 * 1GbE LOM; dostępne opcje sieci OCP
PCIe Do 6 gniazd PCIe
Wsparcie GPU Do 2 * 300W DW lub 6 * 75W SW GPU
Zarządzanie zdalne Dell iDRAC9
Systemy operacyjne Windows Server, VMware ESXi, Linux i inne obsługiwane platformy
Zasilanie Wielokrotne opcje zasilania publicznego od 600 W do konfiguracji o dużej mocy
Chłodzenie Chłodzenie powietrzem
Ochrona Bezpieczny odbiór, TPM 2.0, Silicon Root of Trust i powiązane technologie bezpieczeństwa
Wskaźnik kształtu Wieża

Specyfikacje mogą różnić się w zależności od podwozia, generowania procesora, podwozia, sterownika pamięci masowej, GPU i wyboru zasilania.


Zalecane konfiguracje Dell PowerEdge T560
Konfiguracja 1 Efektywny pod względem kosztów Business Server

Procesor:Intel Xeon skalowalny procesor
Pamięć:64 GB DDR5 ECC RDIMM
Przechowywanie:4 * 4TB SSD SAS/SATA
Wykrycie:H355
Sieć:Podwójny port 1GbE
Moc:800W PSU
Zarządzanie:iDRAC9

Zalecane do:Serwer plików, kopie zapasowe, ERP, CRM i ogólne aplikacje biznesowe.


Konfiguracja 2 Serwer wirtualizacyjny

Procesor:2 * procesor skalowalny Intel Xeon
Pamięć:128 GB DDR5 ECC RDIMM
Przechowywanie:2 * 1,92TB Enterprise SSD + 4 * 4TB HDD
Wykrycie:H755
Sieć:1GbE + opcjonalnie NIC dużych prędkości
Moc:Zastąpione jednostki publiczne
Zarządzanie:iDRAC9 Enterprise

Zalecane do:VMware, Hyper-V, chmura prywatna i środowiska wielowizowe.


Konfiguracja 3 ️ T560 koncentrujący się na przechowywaniu

Procesor:Intel Xeon skalowalny procesor
Pamięć:64 GB DDR5 ECC RDIMM
Przechowywanie:8 * 8TB SSD SAS/SATA
Wykrycie:H755
Sieć:Podwójny port 1GbE
Moc:Zastąpione jednostki publiczne
Zarządzanie:iDRAC9

Zalecane do:Kopie zapasowe, archiwum, nadzór, przechowywanie plików i duże zbiory danych.


Kto powinien kupić Dell PowerEdge T560?

T560 jest szczególnie odpowiedni dla nabywców, którzy wyrosli z serwerów wieżowych podstawowego poziomu, ale niekoniecznie chcą przenieść się na infrastrukturę rackową.

Dobrze pasuje do:

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Firmy szukające scentralizowanego serwera dla aplikacji biznesowych, udostępniania plików i kopii zapasowych.

Systemy zintegrowane

Integratorzy, którzy potrzebują elastycznej platformy sprzętowej do dostosowywania projektów.

Sprzedawcy IT

Sprzedawcy wymagający wielu kombinacji procesora, pamięci RAM i pamięci masowej dla różnych budżetów klientów.

Biura Oddziałów

Organizacje, które potrzebują możliwości serwera przedsiębiorstwa poza centralnym centrum danych.

Zespoły bazy danych

Przedsiębiorstwa obsługujące obciążenia SQL, ERP, CRM lub analityczne.

Projekty wirtualizacji

Klienci konsolidujący kilka fizycznych obciążeń roboczych na jednym serwerze.

Projekty AI i GPU

Organizacje wymagające lokalnego przyspieszenia procesora graficznego bez natychmiastowego wdrożenia dużego serwera graficznego opartego na stojaku.


Dell T560 kontra konwencjonalny serwer wieżowy biurowy

Różnica staje się wyraźniejsza, gdy patrzymy na obciążenie pracą, a nie tylko porównujemy specyfikacje.

Podstawowy serwer wieży może wystarczyć do udostępniania plików i małej liczby aplikacji biznesowych.dwa procesory, duża pamięć ECC, wiele poziomów pamięci masowej, rozszerzenie PCIe lub przyspieszenie GPU.

Innymi słowy, T560 nie jest po prostu większą wieżą, ale platformą dla klientów, którzy chcą elastyczności zwykle związanej z infrastrukturą przedsiębiorstwa przy zachowaniu podwozia wieży.


Elastyczna konfiguracja T560 dla Twojego projektu

Nie ma dwóch serwerów wymagających dokładnie tej samej konfiguracji.

Klient obsługujący serwer plików może czerpać korzyści z dodatkowej pojemności dysku twardych niż z dużego zestawu SSD.Klient bazy danych może wymagać szybkich firm SSD i silniejszego kontrolera RAIDProjekt GPU może wymagać dodatkowej mocy i specyficznych konfiguracji PCIe.

Możemy skonfigurowaćDell PowerEdge T560zgodnie z obciążeniem pracą, budżetem i środowiskiem wdrażania.

Dostępne opcje konfiguracji mogą obejmować:

  • Intel Xeon Scalable CPU
  • DDR5 ECC RDIMM
  • Dysk twardy SATA
  • SAS HDD
  • SATA SSD
  • SAS SSD
  • NVMe SSD
  • Kontroler PERC RAID
  • Adaptory sieciowe
  • Akceleratory GPU
  • Zbytne zasilanie
  • Licencja iDRAC
  • System operacyjny
  • Akcesoria serwera

Podaj nam swój wymagany procesor, pamięć, pojemność pamięci masowej lub budżet docelowy, a my możemy polecić odpowiednią konfigurację T560.


Częste pytania
Czy Dell PowerEdge T560 jest serwerem rack czy serwerem wieży?

PowerEdge T560 to4Serwer wieży.5UJego fizyczna konstrukcja sprawia, że jest on odpowiedni do wdrożeń biurowych i lokalnych, zapewniając jednocześnie możliwości rozszerzania na poziomie przedsiębiorstwa.

Ile procesorów obsługuje Dell T560?

T560 wspierado dwóch procesorów Intel Xeon ScalableWsparcie procesorów zależy od wybranej generacji i konfiguracji.

Ile pamięci RAM może obsłużyć Dell T560?

Platforma ma16 gniazd DDR5 RDIMMi bieżących specyfikacji Dell1.5 TB pamięci RDIMM.

Czy Dell T560 może używać dysków twardych?

Tak. T560 obsługuje wiele konfiguracji dysków twardych SAS/SATA, w tym dyski 3,5 cala o dużej pojemności.

Czy T560 obsługuje SSD NVMe?

W zależności od wybranej konfiguracji, T560 może obsługiwać SSD NVMe, w tym konfiguracje łączące 3,5-calowe dyski twarde z 2,5-calowymi napędami NVMe.

Czy Dell PowerEdge T560 obsługuje GPU?

Dell określa wsparcie dodwa 300W GPU o podwójnej szerokości lub sześć 75W GPU o jednej szerokości, w zależności od konfiguracji.

Czy T560 nadaje się do wirtualizacji?

Architektura procesora z dwoma gniazdkami, pojemność DDR5 RDIMM i elastyczna pamięć SSD/NVMe sprawiają, że nadaje się do środowisk wirtualizacyjnych, takich jak VMware i Hyper-V.

Czy Dell T560 ma zdalne sterowanie?

Tak, serwer zawieraDell iDRAC9, z dodatkowymi możliwościami zarządzania dostępnymi w zależności od licencji i konfiguracji iDRAC.

Mogę dostosować Dell PowerEdge T560?

Tak, procesor, pamięć RAM, dysk twardy/dysk SSD, sterownik RAID, adapter sieciowy, grafika graficzna, zasilanie i inne komponenty mogą być konfigurowane zgodnie z wymaganiami projektu.


Kup Dell PowerEdge T560 od doświadczonego dostawcy serwerów

Szukam...Dell PowerEdge T560 z określoną konfiguracją procesora, pamięci, dysku twardym, dysku SSD, RAID lub GPU?

Dostarczamy dostosowane konfiguracje serwerów Dell dla sprzedawców, integratorów systemów, dystrybutorów IT i klientów końcowych.

Czy potrzebujeszjeden T560 dla nowej aplikacji biznesowej lub wielu serwerów dla większego wdrożenia, wyślij nam wymaganą specyfikację lub budżet.

Pomożemy ci zbudować konfigurację, która ma sens dla Twojego obciążenia pracą, zamiast po prostu dodawać najdroższe komponenty do serwera.


Poproś o wycenę

Szukasz najlepszej ceny?

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży już dziś, aby:

  • Dostosowane konfiguracje serwera
  • Ograniczenie
  • Globalne rozwiązania w zakresie transportu morskiego
  • Szybka dostawa z magazynu
  • Profesjonalne doradztwo techniczne
Sales manager contact information for server solutions and technical support Additional contact details and customer support information