| MOQ: | 1 |
| Prijs: | 800USD~2100USD per piece |
| Standaard Verpakking: | Origineel in doos |
| Levertijd: | 1~7 dagen |
| Betaalmethode: | T/T, , Creditcard, PayPal, Western Union, Contant geld, Borg; |
| Leveringscapaciteit: | 50 stuks per dag |
DeDell PowerEdge T560is een 4.5U dual-socket torenserver gebouwd voor organisaties die meer verwerkingskracht, opslagcapaciteit, geheugenbandbreedte en uitbreidingsruimte nodig hebben dan een conventionele kantoorserver kan bieden.
In tegenstelling tot een basistorenserver die voornamelijk is ontworpen voor het delen van bestanden en dagelijkse zakelijke toepassingen, is de T560 veel dichter bij een enterprise-infrastructuurplatform geplaatst.Dual Intel Xeon Scalable processors, DDR5 RDIMM-geheugen, HDD-opslag met een hoge capaciteit, SAS SSD's, NVMe-stations en GPU-versnellersin één chassis.
Dit maakt de PowerEdge T560 bijzonder interessant voor bedrijven die hun eigen IT-infrastructuur buiten een traditioneel datacenter runnen, waaronder:virtualisatie hosts, database servers, analytics platforms, private cloud omgevingen, back-up systemen en AI inferentie workloads.
Het echte voordeel van de T560 is niet alleen het aantal processoren.Het geeft bedrijven ruimte om een server te bouwen rond de werklast die ze vandaag hebben terwijl ze betekenisvolle uitbreidingscapaciteit voor morgen laten..
Een veel voorkomende vraag bij het kiezen tussen een rackserver en een torenserver is of een torenchassis bedrijfswerkbelastingen kan verwerken.
De T560 is speciaal ontworpen voor die kloof.
Het biedt de verwerkings-, geheugen-, opslag- en PCIe-uitbreidingsmogelijkheden die van een moderne bedrijfsserver worden verwacht, terwijl het een torenvormfactor behoudt die gemakkelijker in een kantoor kan worden ingezet,vestigingsplaats, laboratorium, studio of serverruimte op locatie.
De T560 ondersteunt tottwee Intel Xeon Scalable processors van de vierde generatie met maximaal 32 kernen per CPU, of maximaaltwee 5e generatie Intel Xeon Scalable processors met maximaal 28 kernen per CPUDe 16 DDR5 DIMM-slots ondersteunen geregistreerd ECC-geheugen, waarbij de huidige Dell-specificaties een RDIMM-capaciteit van maximaal 1,5 TB vermelden.
Voor klanten die een server nodig hebben die verder kan groeien dan een eenvoudige configuratie met één CPU, maakt dit de T560 tot een praktisch langdurig platform.
De T560 ondersteunt twee Intel Xeon Scalable-processors, waardoor klanten configuraties kunnen bouwen die variëren van een relatief zuinige single-CPU-server tot een dual-CPU-systeem met een hoog aantal cores.
Een configuratie met één processor kan geschikt zijn wanneer de onmiddellijke werkdruk geen tweede CPU rechtvaardigt.onder voorbehoud van de geselecteerde configuratie- en platformvereisten.
De T560 gebruiktDDR5-geregistreerd ECC-geheugenmet 16 DIMM-slots.
Het platform ondersteunt geheugensnelheden tot4800 MT/s met 4e generatie Intel Xeon Scalable processorsen tot5200 MT/s met 5e generatie processorenDe huidige specificaties van Dell vermelden maximale RDIMM capaciteit van maximaal1.5 TB.
Dit geeft de T560 voldoende geheugenruimte voor virtualisatie, databases, analyses en geheugenintensieve bedrijfsapplicaties.
De opslag is een van de belangrijkste redenen om een T560 te overwegen.
Afhankelijk van het geselecteerde chassis en achtervlak kan het platform configuraties ondersteunen waarbij3.5-inch SAS/SATA harde schijven, 2,5-inch SAS/SATA schijven en NVMe SSD's.
Dell geeft oplossingen voor 12 * 3,5 inch schijven, 24 * 2,5 inch schijven of een combinatie van 3,5 inch HDD's en 2,5 inch NVMe SSD's.
Dit betekent dat hetzelfde T560-platform heel anders kan worden geconfigureerd:
Geconcentreerd op capaciteit:
SATA/SAS-hard drives met een hoge capaciteit voor back-up, archieven en grote datasets.
Prestatiegerichte:
Enterprise SSD's of NVMe-stations voor databases en high-I/O applicaties.
Uitgebalanceerd:
HDD's voor bulkopslag en SSD/NVMe-stations voor besturingssystemen, virtuele machines of frequent geopende gegevens.
Voor klanten die prioriteit hebben aan opslagcapaciteit in plaats van aan maximale IOPS, kan een T560 met meerdere bedrijfshard drives een praktische kostprijsper terabyte-oplossing bieden.
Typische toepassingen zijn:
Een configuratie met behulp van enterprise SAS- of SATA-SSD's kan de opslaglatentie verminderen en de respons van applicaties verbeteren.
Dit type configuratie is beter geschikt voor:
Voor bedrijven die zowel capaciteit als snelheid nodig hebben, kan de T560 worden geconfigureerd met HDD's met een hoge capaciteit samen met NVMe-SSD's.
HDD's kunnen bijvoorbeeld grote datasets opslaan, terwijl NVMe-stations worden gebruikt voor vaak geopende werkbelastingen, toepassingsgegevens of virtualisatie.
De exacte aandrijfkombinatie is afhankelijk van het geselecteerde T560-chassis en achtervlak.
De PowerEdge T560 is een sterke kandidaat voor virtualisatie omdat het platform meerdere CPU-sockets, een hoge geheugencapaciteit en uitgebreide opslagopties combineert.
Een op virtualisatie gerichte T560-configuratie kan CPU-kernen en geheugen toewijzen aan meerdere virtuele machines, terwijl SSD- of NVMe-opslag wordt gebruikt voor werklasten die snellere schijftoegang vereisen.
Typische virtualisatieomgevingen zijn:
Voor virtualisatieprojecten raden wij aan de processor, de RAM-capaciteit, de opslagopstelling en de RAID-controller als een compleet systeem te selecteren in plaats van elk onderdeel onafhankelijk te kiezen.
Een van de meer onderscheidende kenmerken van de T560 is de GPU-uitbreidingscapaciteit.
Het platform kanmet een vermogen van niet meer dan 50 W,, afhankelijk van de opstelling.
Dit maakt de T560 veelzijdiger dan een conventionele kantoortorenserver.
Potentiële werkbelastingen zijn onder meer:
Voor GPU-projecten moeten de stroomvoorziening, de thermische configuratie, de toewijzing van PCIe-slots en de afmetingen van de GPU vóór de bestelling samen worden overwogen.
De T560 biedt een aanzienlijke PCIe-uitbreidingscapaciteit voor een torenplatform.
Huidige specificaties van Dellzes PCIe-slots, inclusief gen5 en gen4 slots, afhankelijk van de configuratie.
Hierdoor kunnen klanten onderdelen toevoegen zoals:
Voor organisaties die verwachten dat hun infrastructuurvereisten in de loop van de tijd zullen veranderen, kan deze uitbreidingsmogelijkheid waardevoller zijn dan eenvoudig de hoogste CPU-configuratie vanaf de eerste dag te kopen.
De T560 omvatDell iDRAC9voor remote management.
Administrators kunnen de gezondheid van de server controleren, de hardware-status bekijken, firmware beheren en op afstand administratie uitvoeren zonder fysiek naast de machine te zijn.
Het platform integreert ook met Dell OpenManage-tools voor gecentraliseerd infrastructuurbeheer.OpenManage Mobile en integraties met platforms zoals VMware vCenter, Microsoft System Center en Windows Admin Center.
Voor bedrijven die servers op meerdere kantoren of locaties exploiteren, kan remote management de noodzaak van interventie ter plaatse aanzienlijk verminderen.
De T560 is een4.5U torenserver, met een hoogte van ongeveer 464 mm met voeten, 200 mm breed en 678,2 mm diep met de rand.
De vormfactor van de toren kan nuttig zijn wanneer een traditionele rackinstallatie ongemakkelijk of onnodig is.
In plaats van een rackserver te installeren in een speciale rackkast, kunnen bedrijven de T560 inzetten in een geschikte serverruimte, kantoor-IT-ruimte of bijkantooromgeving.
Het chassis ondersteunt ook meerdere koelventilatorconfiguraties om aan verschillende werkdrukvereisten te voldoen.
Beveiliging van de Enterprise-server begint voordat het besturingssysteem wordt gestart.
De T560 bevat Dell beveiligingstechnologieën, waaronder:
Deze functies helpen organisaties om een meer gecontroleerde levenscyclus van servers op te zetten, van implementatie tot exploitatie en onderhoud.
| Categorie | Specificatie |
|---|---|
| Model | Dell PowerEdge T560 |
| Servertype | Enterprise Tower Server |
| Vormfactor | 4.5U toren |
| Verwerker | Tot 2 * 4e of 5e generatie Intel Xeon Scalable processors |
| 4e generatie CPU-ondersteuning | tot 32 kernen per processor |
| 5e generatie CPU-ondersteuning | tot 28 kernen per processor |
| Chipset | Intel C741 |
| Geheugen | DDR5 ECC RDIMM |
| Geheugenslotten | 16 * DDR5 DIMM |
| Maximaal geheugen | Tot 1,5 TB RDIMM |
| Geheugen snelheid | Maximaal 4800 MT/s bij 4e generatie / 5200 MT/s bij 5e generatie |
| Bewaarplaats | SAS/SATA HDD, SAS/SATA SSD, NVMe SSD |
| Maximale aandrijvingsopties | Tot 12 * 3,5 "of tot 24 * 2,5", afhankelijk van de configuratie |
| RAID-controllers | PERC H965i, H755N, H755, H355 en HBA-opties |
| Bootopslag | BOSS-N1 met 2 * M.2 NVMe SSD's, afhankelijk van de configuratie |
| Netwerk | 2 * 1GbE LOM; beschikbare OCP-netwerkopties |
| PCIe | Maximaal 6 PCIe-slots |
| GPU-ondersteuning | Tot 2 * 300W DW of 6 * 75W SW GPU's |
| Verwijderd beheer | Dell iDRAC9 |
| Operatiesystemen | Windows Server, VMware ESXi, Linux en andere ondersteunde platforms |
| Stroomvoorziening | Meerdere PSU-opties van 600 W tot en met hoge capaciteit |
| Koeling | Luchtkoeling |
| Veiligheid | Beveilig boot, TPM 2.0, Silicon Root of Trust en aanverwante beveiligingstechnologieën |
| Vormfactor | Toren |
De specificaties kunnen variëren afhankelijk van het chassis, de generatie van de processor, de achtergrond, de opslagcontroller, de GPU en de selectie van de voedingsbron.
CPU:Intel Xeon Scalable Processor
Geheugen:64 GB DDR5 ECC RDIMM
Bewaarplaats:4 * 4TB SAS/SATA HDD
Raid:Perc H355
Netwerk:Dual-port 1GbE
Vermogen:800W elektriciteitsvoorziening
Beheer:iDRAC9
Aanbevolen voor:Bestandsserver, back-up, ERP, CRM en algemene zakelijke toepassingen.
CPU:2 * Intel Xeon schaalbare processor
Geheugen:128 GB DDR5 ECC RDIMM
Bewaarplaats:2 * 1,92TB Enterprise SSD + 4 * 4TB HDD
Raid:PERC H755
Netwerk:1GbE + optioneel snelle NIC
Vermogen:Overbodige PSU's
Beheer:iDRAC9 Enterprise
Aanbevolen voor:VMware, Hyper-V, private cloud en multi-VM omgevingen.
CPU:Intel Xeon Scalable Processor
Geheugen:64 GB DDR5 ECC RDIMM
Bewaarplaats:8 * 8TB SAS/SATA HDD
Raid:PERC H755
Netwerk:Dual-port 1GbE
Vermogen:Overbodige PSU's
Beheer:iDRAC9
Aanbevolen voor:Backup, archief, bewaking, opslag van bestanden en grote datasets.
De T560 is vooral geschikt voor kopers die de toegang tot torenservers hebben overschreden, maar niet noodzakelijkerwijs naar een rackgebaseerde infrastructuur willen verhuizen.
Het past goed bij:
Bedrijven op zoek naar een gecentraliseerde server voor zakelijke toepassingen, file sharing en back-up.
Integrators die een flexibel hardwareplatform nodig hebben voor aangepaste projecten.
Resellers die meerdere CPU-, RAM- en opslagcombinaties nodig hebben voor verschillende klantbudgetten.
Organisaties die bedrijfsservermogelijkheden buiten een centraal datacenter nodig hebben.
Bedrijven die SQL-, ERP-, CRM- of analytics-workloads gebruiken.
Klanten die meerdere fysieke workloads in één server consolideren.
Organisaties die lokale GPU-versnelling nodig hebben zonder onmiddellijk een grote rackgebaseerde GPU-server in te zetten.
Het verschil wordt duidelijker wanneer men de werkdruk bekijkt in plaats van alleen de specificaties te vergelijken.
Een eenvoudige torenserver kan voldoende zijn voor het delen van bestanden en een klein aantal zakelijke toepassingen.twee CPU's, groot ECC-geheugen, meerdere opslagniveaus, PCIe-uitbreiding of GPU-versnelling.
Met andere woorden, de T560 is niet simpelweg een grotere toren. Het is een platform voor klanten die de flexibiliteit willen die normaal gesproken wordt geassocieerd met bedrijfsinfrastructuur, terwijl ze een torenchassis behouden.
Geen twee serverprojecten vereisen exact dezelfde configuratie.
Een klant die een bestandsserver gebruikt, kan meer profiteren van extra HDD-capaciteit dan van een grote SSD-array.Een database klant kan snelle enterprise SSD's en een krachtiger RAID controller vereisenEen GPU-project kan extra vermogen en specifieke PCIe-configuraties vereisen.
We kunnen deDell PowerEdge T560De Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de resultaten van de evaluatie van de programma's.
De beschikbare configuratiemogelijkheden kunnen zijn:
Vertel ons uw vereiste CPU, geheugen, opslagcapaciteit of doelbudget, en we kunnen een geschikte T560-configuratie aanbevelen.
De PowerEdge T560 is een4.5U torenserverHet fysieke ontwerp maakt het geschikt voor kantoor- en on-premise implementaties en biedt tegelijkertijd uitbreidingsmogelijkheden op ondernemingsniveau.
De T560 ondersteuntmet een vermogen van niet meer dan 10 WDe ondersteuning van de processor is afhankelijk van de geselecteerde generatie en configuratie.
Het platform heeft16 DDR5 RDIMM-slotsen huidige Dell specificaties lijst tot1.5 TB RDIMM geheugen.
De T560 ondersteunt meerdere SAS/SATA HDD-configuraties, waaronder 3,5 inch schijven met een hoge capaciteit.
Afhankelijk van de gekozen configuratie kan de T560 NVMe SSD's ondersteunen, inclusief configuratie die 3,5 inch harde schijven combineert met 2,5 inch NVMe-stations.
Dell specificeert ondersteuning voor maximaaltwee GPU's met een dubbele breedte van 300 W of zes GPU's met een enkele breedte van 75 W, afhankelijk van de opstelling.
Ja. De dual-socket CPU-architectuur, DDR5 RDIMM-capaciteit en flexibele SSD/NVMe-opslag maken het geschikt voor virtualisatieomgevingen zoals VMware en Hyper-V.
De server bevatDell iDRAC9, met extra beheersmogelijkheden die beschikbaar zijn afhankelijk van de iDRAC-licentie en -configuratie.
Ja. CPU, RAM, HDD/SSD, RAID-controller, netwerkadapter, GPU, stroomvoorziening en andere componenten kunnen worden geconfigureerd volgens de projectvereisten.
Op zoek naar eenDell PowerEdge T560 met een specifieke CPU, geheugen, HDD, SSD, RAID of GPU configuratie?
We leveren aangepaste Dell-serverconfiguraties voor resellers, systeemintegrators, IT-distributeurs en eindklanten.
Of je dat nodig hebt.één T560 voor een nieuwe zakelijke applicatie of meerdere servers voor een grotere implementatie, stuur ons uw vereiste specificatie of budget.
We helpen je een configuratie te bouwen die zinvol is voor je werklast in plaats van de duurste componenten aan de server toe te voegen.
Op zoek naar de beste prijs?
Neem vandaag nog contact op met ons verkoopteam voor: