محصولات
جزئیات محصولات
خونه > محصولات >
Dell PowerEdge T560 Tower Server با 64GB DDR5 ECC RDIMM Intel Xeon Silver 4510 و 1100W PSU اضافی

Dell PowerEdge T560 Tower Server با 64GB DDR5 ECC RDIMM Intel Xeon Silver 4510 و 1100W PSU اضافی

MOQ: 1
قیمت: 800USD~2100USD per piece
بسته بندی استاندارد: جعبه اصلی
دوره تحویل: 1 تا 7 روز
روش پرداخت: T/T، مانی گرام، کارت اعتباری، پی پال، وسترن یونیون، پول نقد، امانی؛
ظرفیت تامین: 50 عدد در روز
اطلاعات جزئیات
محل منبع
چین
نام تجاری
Dell
شماره مدل
T560
CPU:
Intel Xeon Silver 4510، 12 هسته ای، 2.4 گیگاهرتز
RAM:
64 گیگابایت DDR5 ECC RDIMM (2 × 32 گیگابایت)
ذخیره سازی:
2 × 4 ترابایت 7.2 هزار SAS HDD + 2 × 960 گیگابایت SSD
کارت RAID:
PERC H755
کارت شبکه:
دو پورت 1GbE
منبع تغذیه:
PSU اضافی 1100 وات (2 × 1100 وات)
وضعیت:
جدید
گارانتی:
سه سال
برجسته کردن:

سرور برج 64 گیگابایتی DDR5 ECC RDIMM

,

سرور اینتل Xeon Silver 4510 Enterprise

,

PSU اضافی 1100W Dell PowerEdge T560

توضیحات محصول
سرور تاور دل پاور اِج T560
عملکرد سازمانی دو سوکتی در یک پلتفرم تاور انعطاف‌پذیر

دل پاور اِج T560 یک سرور تاور دو سوکتی 4.5U است که برای سازمان‌هایی ساخته شده است که به قدرت پردازش، ظرفیت ذخیره‌سازی، پهنای باند حافظه و فضای توسعه بیشتری نسبت به یک سرور اداری معمولی نیاز دارند.

برخلاف یک سرور تاور پایه که عمدتاً برای اشتراک‌گذاری فایل و برنامه‌های کاربردی تجاری روزمره طراحی شده است، T560 بسیار نزدیک‌تر به یک پلتفرم زیرساخت سازمانی قرار دارد. این سرور می‌تواند ترکیب کند پردازنده‌های دوگانه اینتل زئون مقیاس‌پذیر، حافظه DDR5 RDIMM، ذخیره‌سازی HDD با ظرفیت بالا، SSDهای SAS، درایوهای NVMe و شتاب‌دهنده‌های GPU در یک شاسی.

این امر باعث می‌شود پاور اِج T560 به ویژه برای شرکت‌هایی که زیرساخت IT خود را خارج از مراکز داده سنتی اجرا می‌کنند، از جمله میزبان‌های مجازی‌سازی، سرورهای پایگاه داده، پلتفرم‌های تحلیلی، محیط‌های ابری خصوصی، سیستم‌های پشتیبان و بارهای کاری استنتاج هوش مصنوعی را لیست می‌کنند.

مزیت واقعی T560 صرفاً تعداد پردازنده‌های آن نیست. این سرور به کسب‌وکارها فضایی برای ساختن یک سرور حول بار کاری که در حال حاضر دارند، می‌دهد و در عین حال ظرفیت توسعه معنی‌داری را برای آینده باقی می‌گذارد.


چرا پاور اِج T560 را انتخاب کنیم؟

یک سوال رایج هنگام انتخاب بین سرور رک و سرور تاور این است که آیا شاسی تاور می‌تواند بارهای کاری سازمانی را مدیریت کند.

T560 به طور خاص برای پر کردن این شکاف طراحی شده است.

این سرور قابلیت‌های پردازش، حافظه، ذخیره‌سازی و توسعه PCIe را که از یک سرور سازمانی مدرن انتظار می‌رود، فراهم می‌کند، در حالی که فرم فاکتور تاور را حفظ می‌کند که می‌تواند در دفتر، شعبه، آزمایشگاه، استودیو یا اتاق سرور داخلی آسان‌تر مستقر شود.

T560 تا دو پردازنده نسل چهارم اینتل زئون مقیاس‌پذیر با حداکثر 32 هسته در هر CPU یا تا دو پردازنده نسل پنجم اینتل زئون مقیاس‌پذیر با حداکثر 28 هسته در هر CPU را پشتیبانی می‌کند. 16 اسلات DDR5 DIMM آن از حافظه ECC رجیستر شده پشتیبانی می‌کند و مشخصات فعلی دل تا 1.5 ترابایت ظرفیت RDIMM را لیست می‌کنند.

برای مشتریانی که به سروری نیاز دارند که بتواند فراتر از یک پیکربندی پایه تک پردازنده‌ای رشد کند، این امر T560 را به یک پلتفرم عملی بلندمدت تبدیل می‌کند.


نکات برجسته دل پاور اِج T560
معماری دوگانه اینتل زئون مقیاس‌پذیر

T560 از دو پردازنده اینتل زئون مقیاس‌پذیر پشتیبانی می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد پیکربندی‌هایی از یک سرور تک پردازنده‌ای نسبتاً اقتصادی تا یک سیستم دو پردازنده‌ای با تعداد هسته بالا بسازند.

یک پیکربندی تک پردازنده‌ای می‌تواند زمانی مناسب باشد که بار کاری فوری نیازی به پردازنده دوم را توجیه نکند. سپس پردازنده دوم می‌تواند با رشد بار کاری، بسته به پیکربندی انتخاب شده و الزامات پلتفرم، اضافه شود.

حافظه DDR5 ECC RDIMM

T560 از حافظه DDR5 رجیستر شده ECC با 16 اسلات DIMM استفاده می‌کند.

این پلتفرم از سرعت حافظه تا 4800 MT/s با پردازنده‌های نسل چهارم اینتل زئون مقیاس‌پذیر و تا 5200 MT/s با پردازنده‌های نسل پنجم پشتیبانی می‌کند. مشخصات فعلی دل حداکثر ظرفیت RDIMM را تا 1.5 ترابایت را لیست می‌کنند.

این امر به T560 فضای کافی برای مجازی‌سازی، پایگاه‌های داده، تجزیه و تحلیل و برنامه‌های کاربردی سازمانی که به حافظه زیادی نیاز دارند، می‌دهد.

ذخیره‌سازی که می‌تواند حول بار کاری ساخته شود

ذخیره‌سازی یکی از قوی‌ترین دلایل برای در نظر گرفتن T560 است.

بسته به شاسی و بک‌پِلِین انتخاب شده، این پلتفرم می‌تواند پیکربندی‌هایی شامل هارد دیسک‌های SAS/SATA 3.5 اینچی، درایوهای SAS/SATA 2.5 اینچی و SSDهای NVMe را لیست می‌کنند.

دل پیکربندی‌هایی را لیست می‌کند که تا 12 درایو 3.5 اینچی، تا 24 درایو 2.5 اینچی، یا ترکیبی از هارد دیسک‌های 3.5 اینچی و SSDهای NVMe 2.5 اینچی را پشتیبانی می‌کنند.

این بدان معناست که همان پلتفرم T560 می‌تواند به طور بسیار متفاوتی پیکربندی شود:

متمرکز بر ظرفیت:
هارد دیسک‌های SATA/SAS با ظرفیت بالا برای پشتیبان‌گیری، آرشیو و مجموعه داده‌های بزرگ.

متمرکز بر عملکرد:
SSDهای سازمانی یا درایوهای NVMe برای پایگاه‌های داده و برنامه‌های کاربردی با I/O بالا.

متعادل:
هارد دیسک‌ها برای ذخیره‌سازی حجیم به علاوه SSD/NVMe برای سیستم‌عامل‌ها، ماشین‌های مجازی یا داده‌های پرکاربرد.


پیکربندی‌های ذخیره‌سازی برای نیازهای مختلف کسب‌وکار
سرور هارد دیسک با ظرفیت بالا

برای مشتریانی که اولویت آنها ظرفیت ذخیره‌سازی است نه حداکثر IOPS، یک T560 با چندین هارد دیسک سازمانی می‌تواند یک راه‌حل عملی با هزینه به ازای هر ترابایت ارائه دهد.

برنامه‌های کاربردی معمول شامل:

  • مخازن پشتیبان
  • سرورهای فایل
  • ذخیره‌سازی نظارت تصویری
  • آرشیو رسانه
  • داده‌های مهندسی
  • مخازن اسناد
  • نگهداری طولانی مدت داده‌های کسب‌وکار
سرور پایگاه داده SSD

پیکربندی با استفاده از SSDهای SAS یا SATA سازمانی می‌تواند تأخیر ذخیره‌سازی را کاهش داده و پاسخگویی برنامه را بهبود بخشد.

این نوع پیکربندی برای موارد زیر مناسب‌تر است:

  • پایگاه‌های داده SQL
  • سیستم‌های ERP
  • برنامه‌های کاربردی CRM
  • پردازش تراکنش
  • ماشین‌های مجازی
  • برنامه‌های کاربردی حیاتی کسب‌وکار
پیکربندی ترکیبی HDD + NVMe

برای کسب‌وکارهایی که هم به ظرفیت و هم به سرعت نیاز دارند، T560 می‌تواند با هارد دیسک‌های با ظرفیت بالا همراه با SSDهای NVMe پیکربندی شود.

به عنوان مثال، هارد دیسک‌ها می‌توانند مجموعه داده‌های بزرگ را ذخیره کنند در حالی که درایوهای NVMe برای بارهای کاری پرکاربرد، داده‌های برنامه یا مجازی‌سازی استفاده می‌شوند.

ترکیب دقیق درایوها به شاسی و بک‌پِلِین T560 انتخاب شده بستگی دارد.


ساخته شده برای مجازی‌سازی

پاور اِج T560 یک گزینه قوی برای مجازی‌سازی است زیرا این پلتفرم چندین سوکت CPU، ظرفیت حافظه بالا و گزینه‌های ذخیره‌سازی گسترده را ترکیب می‌کند.

یک پیکربندی T560 متمرکز بر مجازی‌سازی می‌تواند هسته‌های CPU و حافظه را به چندین ماشین مجازی اختصاص دهد در حالی که از ذخیره‌سازی SSD یا NVMe برای بارهای کاری که به دسترسی سریع‌تر دیسک نیاز دارند استفاده می‌کند.

محیط‌های مجازی‌سازی معمول شامل:

  • VMware ESXi
  • Microsoft Hyper-V
  • مجازی‌سازی مبتنی بر لینوکس
  • زیرساخت ابری خصوصی
  • محیط‌های توسعه و تست
  • زیرساخت دسکتاپ مجازی

برای پروژه‌های مجازی‌سازی، توصیه می‌کنیم پردازنده، ظرفیت RAM، چیدمان ذخیره‌سازی و کنترلر RAID را به عنوان یک سیستم کامل انتخاب کنید تا اینکه هر جزء را به طور مستقل انتخاب کنید.


سرور تاور آماده GPU برای هوش مصنوعی و بارهای کاری حرفه‌ای

یکی از متمایزترین ویژگی‌های T560 قابلیت توسعه GPU آن است.

این پلتفرم می‌تواند تا دو GPU دو عرضی 300 وات یا تا شش GPU تک عرضی 75 وات را بسته به پیکربندی مشخص کرده است.

این امر T560 را همه‌کاره‌تر از یک سرور تاور اداری معمولی می‌کند.

بارهای کاری بالقوه شامل:

  • استنتاج هوش مصنوعی
  • توسعه یادگیری ماشین
  • بینایی کامپیوتری
  • تجزیه و تحلیل داده‌ها
  • برنامه‌های کاربردی شتاب‌دهنده GPU
  • تجسم حرفه‌ای
  • بارهای کاری مهندسی و علمی

برای پروژه‌های GPU، منبع تغذیه، پیکربندی حرارتی، تخصیص اسلات PCIe و ابعاد GPU باید قبل از سفارش به طور همزمان در نظر گرفته شوند.


توسعه PCIe بدون انتقال به سرور رک

T560 ظرفیت توسعه PCIe قابل توجهی را برای یک پلتفرم تاور فراهم می‌کند.

مشخصات فعلی دل تا شش اسلات PCIe را لیست می‌کنند، از جمله اسلات‌های Gen5 و Gen4، بسته به پیکربندی.

این به مشتریان اجازه می‌دهد تا اجزایی مانند موارد زیر را اضافه کنند:

  • آداپتورهای شبکه پرسرعت
  • آداپتورهای فیبر کانال
  • کنترلرهای ذخیره‌سازی
  • شتاب‌دهنده‌های GPU
  • کارت‌های توسعه اضافی
  • شتاب‌دهنده‌های بار کاری تخصصی

برای سازمان‌هایی که انتظار دارند الزامات زیرساخت آنها در طول زمان تغییر کند، این قابلیت توسعه می‌تواند ارزشمندتر از صرفاً خرید بالاترین پیکربندی CPU از روز اول باشد.


مدیریت از راه دور سرور با Dell iDRAC9

T560 شامل Dell iDRAC9 برای مدیریت از راه دور است.

مدیران می‌توانند سلامت سرور را نظارت کنند، وضعیت سخت‌افزار را بررسی کنند، سیستم‌عامل را مدیریت کنند و مدیریت از راه دور را بدون حضور فیزیکی در کنار دستگاه انجام دهند.

این پلتفرم همچنین با ابزارهای Dell OpenManage برای مدیریت متمرکز زیرساخت ادغام می‌شود. دل پشتیبانی از OpenManage Enterprise، OpenManage Power Manager، OpenManage Mobile و ادغام با پلتفرم‌هایی از جمله VMware vCenter، Microsoft System Center و Windows Admin Center را لیست می‌کند.

برای شرکت‌هایی که سرورها را در چندین دفتر یا مکان اجرا می‌کنند، مدیریت از راه دور می‌تواند نیاز به مداخله در محل را به طور قابل توجهی کاهش دهد.


طراحی سرور سازمانی مناسب برای دفتر

T560 یک سرور تاور 4.5U است که تقریباً 464 میلی‌متر ارتفاع با پایه‌ها، 200 میلی‌متر عرض و 678.2 میلی‌متر عمق با قاب جلو دارد.

فرم فاکتور تاور آن می‌تواند زمانی مفید باشد که نصب رک سنتی ناخوشایند یا غیرضروری باشد.

به جای نصب یک سرور رک در یک کابینت رک اختصاصی، کسب‌وکارها می‌توانند T560 را در یک اتاق سرور مناسب، منطقه IT دفتر یا محیط شعبه مستقر کنند.

شاسی همچنین از پیکربندی‌های مختلف فن خنک‌کننده برای انطباق با الزامات مختلف بار کاری پشتیبانی می‌کند.


امنیت و حفاظت از زیرساخت

امنیت سرور سازمانی قبل از شروع سیستم‌عامل آغاز می‌شود.

T560 شامل فناوری‌های امنیتی دل از جمله موارد زیر است:

  • بوت امن
  • ریشه اعتماد سیلیکونی
  • سیستم‌عامل با امضای رمزنگاری شده
  • پاک کردن امن
  • تأیید قطعات امن
  • TPM 2.0
  • پشتیبانی از رمزگذاری داده در حالت استراحت
  • قفل سیستم با مجوزهای مناسب iDRAC

این ویژگی‌ها به سازمان‌ها کمک می‌کنند تا چرخه عمر سرور کنترل‌شده‌تری را از استقرار تا بهره‌برداری و نگهداری ایجاد کنند.


مشخصات فنی دل پاور اِج T560
دسته بندی مشخصات
مدل دل پاور اِج T560
نوع سرور سرور تاور سازمانی
فرم فاکتور تاور 4.5U
پردازنده تا 2 * پردازنده نسل چهارم یا پنجم اینتل زئون مقیاس‌پذیر
پشتیبانی CPU نسل چهارم تا 32 هسته در هر پردازنده
پشتیبانی CPU نسل پنجم تا 28 هسته در هر پردازنده
چیپست اینتل C741
حافظه DDR5 ECC RDIMM
اسلات‌های حافظه 16 * DDR5 DIMM
حداکثر حافظه تا 1.5 ترابایت RDIMM
سرعت حافظه تا 4800 MT/s با نسل چهارم / 5200 MT/s با نسل پنجم
ذخیره‌سازی SAS / SATA HDD، SAS / SATA SSD، NVMe SSD
حداکثر گزینه‌های درایو تا 12 * 3.5 اینچ یا تا 24 * 2.5 اینچ، بسته به پیکربندی
کنترلرهای RAID گزینه‌های PERC H965i، H755N، H755، H355 و HBA
ذخیره‌سازی بوت BOSS-N1 با 2 * SSD NVMe M.2، بسته به پیکربندی
شبکه 2 * 1GbE LOM؛ گزینه‌های شبکه OCP موجود است
PCIe تا 6 اسلات PCIe
پشتیبانی GPU تا 2 * GPU دو عرضی 300 وات یا 6 * GPU تک عرضی 75 وات
مدیریت از راه دور Dell iDRAC9
سیستم‌عامل‌ها Windows Server، VMware ESXi، Linux و سایر پلتفرم‌های پشتیبانی شده
منبع تغذیه گزینه‌های مختلف PSU از 600 وات تا پیکربندی‌های با ظرفیت بالا
خنک‌کننده خنک‌کننده هوا
امنیت بوت امن، TPM 2.0، ریشه اعتماد سیلیکونی و فناوری‌های امنیتی مرتبط
فرم فاکتور تاور

مشخصات ممکن است بسته به شاسی، نسل پردازنده، بک‌پِلِین، کنترلر ذخیره‌سازی، GPU و انتخاب منبع تغذیه متفاوت باشد.


پیکربندی‌های پیشنهادی دل پاور اِج T560
پیکربندی 1 – سرور تجاری مقرون به صرفه

CPU: پردازنده اینتل زئون مقیاس‌پذیر
حافظه: 64 گیگابایت DDR5 ECC RDIMM
ذخیره‌سازی: 4 * 4 ترابایت SAS/SATA HDD
RAID: PERC H355
شبکه: دو پورت 1GbE
منبع تغذیه: PSU 800 وات
مدیریت: iDRAC9

توصیه شده برای: سرور فایل، پشتیبان‌گیری، ERP، CRM و برنامه‌های کاربردی تجاری عمومی.


پیکربندی 2 – سرور مجازی‌سازی

CPU: 2 * پردازنده اینتل زئون مقیاس‌پذیر
حافظه: 128 گیگابایت DDR5 ECC RDIMM
ذخیره‌سازی: 2 * 1.92 ترابایت SSD سازمانی + 4 * 4 ترابایت HDD
RAID: PERC H755
شبکه: 1GbE + NIC پرسرعت اختیاری
منبع تغذیه: PSU افزونه
مدیریت: iDRAC9 Enterprise

توصیه شده برای: VMware، Hyper-V، ابر خصوصی و محیط‌های چند ماشین مجازی.


پیکربندی 3 – T560 متمرکز بر ذخیره‌سازی

CPU: پردازنده اینتل زئون مقیاس‌پذیر
حافظه: 64 گیگابایت DDR5 ECC RDIMM
ذخیره‌سازی: 8 * 8 ترابایت SAS/SATA HDD
RAID: PERC H755
شبکه: دو پورت 1GbE
منبع تغذیه: PSU افزونه
مدیریت: iDRAC9

توصیه شده برای: پشتیبان‌گیری، آرشیو، نظارت، ذخیره‌سازی فایل و مجموعه داده‌های بزرگ.


چه کسی باید دل پاور اِج T560 را بخرد؟

T560 به ویژه برای خریدارانی مناسب است که از سرورهای تاور سطح ورودی فراتر رفته‌اند اما لزوماً نمی‌خواهند به زیرساخت مبتنی بر رک منتقل شوند.

این یک گزینه مناسب برای موارد زیر است:

کسب‌وکارهای کوچک و متوسط

شرکت‌هایی که به دنبال یک سرور متمرکز برای برنامه‌های کاربردی تجاری، اشتراک‌گذاری فایل و پشتیبان‌گیری هستند.

یکپارچه‌سازان سیستم

یکپارچه‌سازانی که به یک پلتفرم سخت‌افزاری انعطاف‌پذیر برای پروژه‌های سفارشی نیاز دارند.

فروشندگان IT

فروشندگانی که به ترکیبات مختلف CPU، RAM و ذخیره‌سازی برای بودجه‌های مختلف مشتریان نیاز دارند.

دفاتر شعبه

سازمان‌هایی که به قابلیت‌های سرور سازمانی خارج از مرکز داده مرکزی نیاز دارند.

تیم‌های پایگاه داده

کسب‌وکارهایی که بارهای کاری SQL، ERP، CRM یا تحلیلی را اجرا می‌کنند.

پروژه‌های مجازی‌سازی

مشتریانی که چندین بار کاری فیزیکی را در یک سرور ادغام می‌کنند.

پروژه‌های هوش مصنوعی و GPU

سازمان‌هایی که به شتاب‌دهنده GPU محلی بدون استقرار فوری یک سرور GPU بزرگ مبتنی بر رک نیاز دارند.


دل T560 در مقابل سرور تاور اداری معمولی

تفاوت زمانی که به بار کاری نگاه می‌کنیم تا صرفاً مقایسه مشخصات، واضح‌تر می‌شود.

یک سرور تاور پایه ممکن است برای اشتراک‌گذاری فایل و تعداد کمی از برنامه‌های کاربردی تجاری کافی باشد. T560 زمانی جذاب‌تر می‌شود که پروژه نیاز به دو CPU، حافظه ECC بزرگ، چندین لایه ذخیره‌سازی، توسعه PCIe یا شتاب‌دهنده GPU را لیست می‌کنند.

به عبارت دیگر، T560 صرفاً یک تاور بزرگتر نیست. این یک پلتفرم برای مشتریانی است که انعطاف‌پذیری معمولاً مرتبط با زیرساخت سازمانی را می‌خواهند در حالی که شاسی تاور را حفظ می‌کنند.


پیکربندی انعطاف‌پذیر T560 برای پروژه شما

هیچ دو پروژه سرور دقیقاً به یک پیکربندی نیاز ندارند.

مشتری که سرور فایل را اجرا می‌کند ممکن است از ظرفیت HDD اضافی بیشتر از آرایه SSD بزرگ بهره‌مند شود. مشتری مجازی‌سازی ممکن است حافظه و عملکرد SSD را اولویت‌بندی کند. مشتری پایگاه داده ممکن است به SSDهای سازمانی سریع و یک کنترلر RAID قوی‌تر نیاز داشته باشد. پروژه GPU ممکن است به برق اضافی و پیکربندی‌های خاص PCIe نیاز داشته باشد.

ما می‌توانیم دل پاور اِج T560 را مطابق با بار کاری، بودجه و محیط استقرار شما پیکربندی کنیم.

گزینه‌های پیکربندی موجود ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • CPU اینتل زئون مقیاس‌پذیر
  • DDR5 ECC RDIMM
  • SATA HDD
  • SAS HDD
  • SATA SSD
  • SAS SSD
  • NVMe SSD
  • کنترلر RAID PERC
  • آداپتورهای شبکه
  • شتاب‌دهنده‌های GPU
  • منابع تغذیه افزونه
  • مجوزهای iDRAC
  • سیستم‌عامل
  • لوازم جانبی سرور

CPU، حافظه، ظرفیت ذخیره‌سازی یا بودجه هدف مورد نیاز خود را به ما بگویید، و ما می‌توانیم یک پیکربندی T560 مناسب را توصیه کنیم.


سوالات متداول
آیا دل پاور اِج T560 یک سرور رک است یا سرور تاور؟

پاور اِج T560 یک سرور تاور 4.5U است. طراحی فیزیکی آن را برای استقرار در دفتر و داخلی مناسب می‌سازد در حالی که قابلیت‌های توسعه در سطح سازمانی را فراهم می‌کند.

دل T560 از چند CPU پشتیبانی می‌کند؟

T560 از تا دو پردازنده اینتل زئون مقیاس‌پذیر پشتیبانی می‌کند. پشتیبانی پردازنده به نسل و پیکربندی انتخاب شده بستگی دارد.

چه مقدار RAM می‌تواند دل T560 پشتیبانی کند؟

این پلتفرم دارای 16 اسلات DDR5 RDIMM است و مشخصات فعلی دل تا 1.5 ترابایت حافظه RDIMM را لیست می‌کنند.

آیا دل T560 می‌تواند از HDD استفاده کند؟

بله. T560 از چندین پیکربندی HDD SAS/SATA، از جمله درایوهای 3.5 اینچی با ظرفیت بالا پشتیبانی می‌کند. این امر آن را برای پشتیبان‌گیری، آرشیو و برنامه‌های کاربردی نیازمند ذخیره‌سازی مناسب می‌سازد.

آیا T560 از SSDهای NVMe پشتیبانی می‌کند؟

بله. بسته به پیکربندی انتخاب شده، T560 می‌تواند از SSDهای NVMe پشتیبانی کند، از جمله پیکربندی‌هایی که HDDهای 3.5 اینچی را با درایوهای NVMe 2.5 اینچی ترکیب می‌کنند.

آیا دل پاور اِج T560 می‌تواند از GPU پشتیبانی کند؟

بله. دل پشتیبانی از تا دو GPU دو عرضی 300 وات یا شش GPU تک عرضی 75 وات را بسته به پیکربندی مشخص کرده است.

آیا T560 برای مجازی‌سازی مناسب است؟

بله. معماری CPU دو سوکتی، ظرفیت DDR5 RDIMM و ذخیره‌سازی انعطاف‌پذیر SSD/NVMe آن را برای محیط‌های مجازی‌سازی مانند VMware و Hyper-V مناسب می‌سازد.

آیا دل T560 مدیریت از راه دور دارد؟

بله. این سرور شامل Dell iDRAC9 است، با قابلیت‌های مدیریتی اضافی بسته به مجوز و پیکربندی iDRAC در دسترس است.

آیا می‌توانم دل پاور اِج T560 را سفارشی کنم؟

بله. CPU، RAM، HDD/SSD، کنترلر RAID، آداپتور شبکه، GPU، منبع تغذیه و سایر اجزا را می‌توان مطابق با الزامات پروژه پیکربندی کرد.


دل پاور اِج T560 را از یک تامین کننده سرور با تجربه بخرید

به دنبال دل پاور اِج T560 با پیکربندی خاص CPU، حافظه، HDD، SSD، RAID یا GPU هستید؟

ما پیکربندی‌های سرور دل سفارشی را برای فروشندگان، یکپارچه‌سازان سیستم، توزیع‌کنندگان IT و مشتریان نهایی عرضه می‌کنیم.

چه به یک T560 برای یک برنامه کاربردی تجاری جدید یا چندین سرور برای استقرار بزرگتر نیاز داشته باشید، مشخصات یا بودجه مورد نیاز خود را برای ما ارسال کنید.

ما به شما کمک می‌کنیم تا پیکربندی‌ای بسازید که برای بار کاری شما منطقی باشد - به جای اینکه صرفاً گران‌ترین قطعات را به سرور اضافه کنیم.


درخواست قیمت

به دنبال بهترین قیمت هستید؟

امروز با تیم فروش ما تماس بگیرید برای:

  • پیکربندی‌های سرور سفارشی
  • تخفیف‌های حجمی
  • راه‌حل‌های حمل و نقل جهانی
  • تحویل سریع از انبار
  • مشاوره فنی حرفه‌ای
Sales manager contact information for server solutions and technical support Additional contact details and customer support information